Photoshop ile Çocukluğu ile Buluşan Adam

Photoshop ile Çocukluğu ile Buluşan Adam

25 Ocak 2018 0 Yazar: Mustafa BÜKÜLMEZ
Toplam Görüntülenme : 693
Yaklaşık okuma süresi : 1 DK
Sanat Eserlerine Tesadüfen Uyum Sağlayanlar
Animatör Baba, Oğullarının Çizimini Ele Alırsa?

Photoshop ile Çocukluğu ile Buluşan Adam foto galerisi ile galerilerimize devam edelim. Evet başlıktan da anladığınız üzere Montreal’ li bir fotoğrafçı 1997 – 2005 yılları arasındaki çocukluk zamanların da çekilmiş fotoğraflarına kendisinin şimdiki halini eklemiş. Giderek gelişen ve ortaya bir nevi mucizeler çıkaran bu program ile fotoğraflar ile neredeyse istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz. Bu galerimiz de bunun kanıtı niteliğindedir. Bu muazzam kareler hoş birer nostalji ve duygusallık oluşturuyor. Gelin resimlere beraber göz atalım.

Diğer Foto galeri görmek için tıklayınız

Photoshop ‘lu Resimlerimiz

photoshop cs6

Advertisements

photoshop programları

photoshop dersleri

photoshop online

photoshop

photoshop arka plan

photoshop afiş hazırlama

 

photoshop afiş hazırlama

 

Adam o kadar yetenekli ki resimlere baktığımızda neredeyse gerçek gibi geliyor. Bu tarz fotoğrafları sadece gerçekten bu işin ustası olanlar anlayabilir. Ve gerçek anlamda bu şekilde güzel fotoğraflar yapmak o kadar da kolay değildir. Arkadaşın bu konu da yetenekli olduğu su götürmez bir gerçek. En azından resimlerde bile olsa çocukluğu ile yan yana gelebilmiş. Bu duygusal kareleri hazırlarken nasıl bir hissiyat içerisindeydi acaba? 🙂


Photoshop ile ilgili foto galerimizde bu kadar arkadaşlar. Yazı içerisinde verdiğim linklerden diğer foto galerileri ziyaret edebilirsiniz. Bu tarz foto galerilere ilgi gelirse daha çok photoshop ve benzeri programlardan oluşan foto galeriler paylaşabilirim. Yada istediğiniz herhangi bir tür varsa o türe özel galeriler de paylaşabilirim. Yorum olarak bildirmeniz yeterlidir.

Diğer Foto galeri görmek için tıklayınız

Takipte ve sağlıcakla kalın. 😉

Sanat Eserlerine Tesadüfen Uyum Sağlayanlar
Animatör Baba, Oğullarının Çizimini Ele Alırsa?