Sanat Eserlerine Tesadüfen Uyum Sağlayanlar

Sanat Eserlerine Tesadüfen Uyum Sağlayanlar

28 Ocak 2018 0 Yazar: Mustafa BÜKÜLMEZ
Toplam Görüntülenme : 33
Yaklaşık okuma süresi : 1 DK
Kar Gören Masum Japonların Kardan Adam 'ları
Photoshop ile Çocukluğu ile Buluşan Adam
Sanat Eserlerine Tesadüfen Uyum Sağlayanlar
5 (100%) 2 Oy

Sanat Eserlerine Tesadüfen Uyum Sağlayanlar.. Fransız bir fotoğrafçı olan Stefan Draschan, müzelerde zaman geçirmeyi çok seven biridir. Müzelere karşı olan aşırı sevgisi sadece sanata olan düşkünlüğünden değil. Aynı zamanda bu düşkünlüğünü tiyatral bir aktiviteye dönüştürmüş olmasıdır.

Stefan Draschan, müzelerde sanat eserlerine tesadüfen uyum sağlayanlar ı resmetmeyi amaçlıyor. Bu şekilde yakaladığı karelere “People Matching Artworks” (Sanat Yapıtlarıyla Eşleşen İnsanlar) adı verirek bir seri başlatıyor. Bazı kareler önceden planlanmış gibi görünsede bu bir yanılsamadan ibarettir.  Planlı olduğu düşünülen bu kareler fotoğrafçının sabrının bir ürünüdür.

Sabrının karşılığını bu güzel tam zamanında çekilmiş fotoğraflar olarak alan bu fotoğrafçının başarılarının devamını diliyorum. Umarım daha güzel kareler yakalamayı da başarır.

Diğer foto galerileri görmek isterseniz tıklayınız..

İşte sanat eserlerine tesadüfen uyum sağlayanlar

 

Renk uyumu bir harika…

 

Az daha benzese ablanın vücudunu yok gibi duracak.

 

Sanki resmin bir parçası…

 

Saçlarından orada olduğunu anlayabildim.

 

 

 

 

Portenin daha modern hali gibi değil mi sizce de…

 

 

 

Portrenin daha modern hali gibi olan bir foto daha…

 

 

 

 

 

Sanat eserlerine tesadüfen uyum sağlayanlar foto galerimiz bu kadar dostlar. Gerçekten süper kareler yakalamış ve gerçekten de bazı kareler önceden planlanmış gibi görünmektedir. Ne diyelim her insanın farklı zevkleri var. Başarılar dileriz.


Diğer foto galerileri görmek isterseniz tıklayınız..

Diğer foto galerilermizde görüşmek üzere

Sağlıcakla ve takipte kalın.. 😉

Liseden, Ağ Sistemleri ve Yönetimi bölümünden mezun oldum. Üniversiteden (2 yıllık), Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Şuanda da AÖF, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okumaktayım.

Uzmanlık alanlarım; Windows Sistemleri, HTML, CSS, C# ve SQL’dir.

Hobi olarak uğraştığım genel konular, Photoshop, After Affects, Corel Draw’dır.Film, YABANCI dizi, Anime izlemeyi ve Manga okumayı severim. Arkadaşlarımla yürüyüş yapmayı ve grup olarak aktivitelere gitmeyi severim. Geri kalan zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer.

Kar Gören Masum Japonların Kardan Adam 'ları
Photoshop ile Çocukluğu ile Buluşan Adam