İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Foto Galeri
  3. Hangisi Gerçek? Hangisi Çizim?

Hangisi Gerçek? Hangisi Çizim?

gerçekçi anime çizimleri

Hangisi Gerçek? Hangisi Çizim? Teknoloji sayesinde her sektörde olduğu gibi anime sektörü de son hızla gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Öyle ki artık bazı çizimlerin gerçek mi yoksa çizim mi olduğunu anlamak çok zor. Dikkatlice bakmak uzun uzun incelemek gerekiyor. Bir anime sever olarak, animelerdeki bu gelişme beni mutlu ediyor. Ama diğer bir yandan da düşüncelerim, animelerin anime olarak kalması yani çizimlerinin çok da gerçekçi olmaması yönünde… Hangisi Gercek Hangisi Cizim….

Doğaüstü güçler, Süper güçler, Fantastik, Büyü, türleri için çok geçerli olmasa da, Günlük yaşamdan kesitler, Romantizm vs türlerinde çizimlerin gerçekçi olması izleyenler açısından güzel bir şey olarak düşünüyorum.

Animeler hakkındaki yazım için tıklayabilirsiniz.

Mangalar hakkındaki yazım için tıklayabilirsiniz.

Anime & Manga Terimleri hakkındaki yazım için tıklayınız.

 

Konu hakkındaki önceki yazılarımı da  verdiğime göre dilerseniz Hangisi Gercek Hangisi Cizim foto galerimize geçelim.

Hangisi Gercek Hangisi Cizim

gerçekçi araba çizimleri

gerçekçi hayvan çizimleri

çok gerçekçi çizimler

çok gerçekçi çizimler

çok gerçekçi çizimler

gerçekçi çizimler

gerçekçi çizim

gerçekçi çizim teknikleri

gerçekçi araba çizimleri

gerçekçi araba çizimleri

gerçekçi hayvan çizimleri

çok gerçekçi çizimler

gerçekçi anime çizimleri

gerçekçi anime çizimleri

gerçekçi çizim teknikleri

gerçekçi anime çizimleri

çok gerçekçi çizimler

 

Resimlere baktığımızda 4, 5 resmin bir animeye ait olduğunu görebilirsiniz. Animeyi merak edenleriniz varsa, animenin adı Kimi No Na Wa (Senin Adın?) Romantizm türünde bir anime movie’dir. Yani sinema filmi gibi tek bölüm ve uzun.

Resimler tabi ki birebir aynısı değil. Ama bence çizimlerdeki halleri çok daha güzel. Hangisi Gercek Hangisi Cizim foto galerimiz de bu kadar dostlar.

Diğer foto galerilerim için tıklayınız.

Sağlıcakla ve takitpte kalın. ;)

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Liseden, Ağ Sistemleri ve Yönetimi bölümünden mezun oldum. Üniversiteden (2 yıllık), Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Şuanda da AÖF, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okumaktayım. Uzmanlık alanlarım; Windows Sistemleri, HTML, CSS, C# ve SQL’dir. Hobi olarak uğraştığım genel konular, Photoshop, After Affects, Corel Draw’dır.Film, YABANCI dizi, Anime izlemeyi ve Manga okumayı severim. Arkadaşlarımla yürüyüş yapmayı ve grup olarak aktivitelere gitmeyi severim. Geri kalan zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Lütfen yorum atmadan geçmeyin. :)