1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Duyuru! Eğitimler, Youtube, Superpeer ve Gelecek Planları
Trendlerdeki Yazı

Duyuru! Eğitimler, Youtube, Superpeer ve Gelecek Planları

Eğitimler, Youtube, Superpeer ve Gelecek Planları

Merhaba herkese… Duyuru! Eğitimler, Youtube, Superpeer ve Gelecek Planları başlıklı yazının tek amacı hali hazırda yaptığım ve yeni başladığım ve gelecekte yapacağım bazı şeyler hakkında sizi bilgilendirmektir. Hatta bu yazıyı sitemin sağ kısmında github projelerim gibi sabit bir yere ekleyeceğim.

Duyuru! Eğitimler, Youtube, Superpeer ve Gelecek Planları

Öncelikle siteye daha fazla yazı eklemeye gayret göstereceğim. En azından günde bir yazı adet eklemek gibi bir planım var. Elbette gelecek bu yazıların hepsi de C# hakkında olmayacak ki zaten pek mümkün görünmüyor. 😊 Her gün yazacak kod örnekleri bulmak kolay değil.

Artık youtube için de videolar çekmeye başladım. İlk birkaç video sessiz oldu ama artık gelecek videolar sesli olacak. Sesliden kastım, yapılan işlemleri konuşarak anlatacağım. Seviyeden bağımsız olarak, bu videolar belirli projeler olarak ya da bir konuyu anlatan bağımsız videolar şeklinde gelecek.

Youtube üzerinde yeteri kadar video sayısına ve aboneye ulaştığımızda Udemy için daha profesyonel ve sektörlere hitap eden eğitim setleri oluşturmaya başlayacağım. Bu eğitim setleri C# 101, SQL 101 gibi temel konular içermeyecek. En azından belirli bir seviyede C# ve SQL bilgisine sahip olma şartı da gerektirecek.

Kısa süre önce bir telegram kanalı açtım. Bağlantıya tıklayarak kanala ulaşabilirsiniz. Bu telegram kanalı ile insanların birbirlerine sorular sorup cevaplar verebileceği bir yardımlaşma grubu oluşturmak istiyorum. Tabi bende elimden geldiğince kanalda aktif olmaya çalışacağım. Söylemeye gerek yok aslında ama yine de söylemiş olalım. Konuşmalarımız saygı çerçevesinden çıkmamalıdır. Kendinize davranılmasını istediğiniz gibi başlarına davranın. ^_^

Ayrıca yeni bir platform sayılabilecek superpeer portalı üzerinden ücreti karşılığında benimle birebir canlı olarak görüşerek projelerinizde özel destek ya da bir konuda eğitim talep edebileceksiniz. Bağlantıya tıklayarak profilime ulaşabilirsiniz.  Ve yine ücreti karşılığında aylık veya yıllık abone olarak abonelere özel canı yayınlara ve videolara erişebileceksiniz.

Tabi bunların hepsi eşzamanlı olarak devam edecek. Her gün bir yazı yazmaya çalışacağım. Youtube videoları gelecek. Telegram ve superpeer kanalları aktif olacaktır. Bu duyurum bu kadar. Umarım plan ve düşüncelerim olumlu yönde ilerler.

Sitenin sağ üst kısmında yer aldığım diğer tüm sosyal medya hesaplarımın profil bağlantılarına ulaşabilirsiniz. C# Eğitim Seti eğitimi sayfasına gitmek için tıklayınız.

Sağlıcakla kalın.

Bol Kodlu günler.. 😊

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Liseden, Ağ Sistemleri ve Yönetimi bölümünden mezun oldum. Üniversiteden (2 yıllık), Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Şuanda da AÖF, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okumaktayım. Uzmanlık alanlarım; Windows Sistemleri, HTML, CSS, C# ve SQL’dir. Hobi olarak uğraştığım genel konular, Photoshop, After Affects, Corel Draw’dır.Film, YABANCI dizi, Anime izlemeyi ve Manga okumayı severim. Arkadaşlarımla yürüyüş yapmayı ve grup olarak aktivitelere gitmeyi severim. Geri kalan zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Lütfen yorum atmadan geçmeyin. :)