1. Ana Sayfa
  2. Anime - Manga
  3. Burçların Anime Karakter Benzetmeleri

Burçların Anime Karakter Benzetmeleri

burçların gerçek karakterleri

Burçların Anime Karakter Benzetmeleri yazımda bazı çizerlerin yaptığı çizimleri paylaşmak istedim. İnternette gezinirken bu çizimlere rast gelmiştim. O zamanlar da facebook’ta bir anime sayfasında editörlük yapıyordum ve orada paylaşırım diye hepsini indirmiştim. O zamanlarda resimleri paylaşmıştım ancak silmemiştim. Şimbi bu resimleri burada da paylaşacağım. Bu benzetlerin hem erkek hem kız versiyonları da var elimde. Ancak erkek benzetmeleri bir animedeki karakterlerdir. O anime hakkındaki bilgileri de vereceğim.

Animeler hakkındaki diğer yazılarım için tıklayınız.

Diğer foto galerilerimi görmek için tıklayınız.

Starry☆Sky – Yıldızlı Gökyüzü

Yayın Yılı : 2010 – 2011
Bölüm sayısı : 26
Süre : 10 Dakika
Türü: Shoujo, Okul, Harem
Yönetmen : Kiyoko Sayama

Konusu : Tsukiko Yahisa bir zamanlar erkek okulu olan Seigetsu Akademisinde okuyan tek bayan öğrencidir. Seride 13 Zodyak takımyıldızının her birini bir erkek öğrencisi temsil ediyor ve 10’ar dakikalık 2 bölümde burcu temsil eden bu karakterle Tsukiko Yahisa arasındaki ilişkiyi anlatan eğlenceli bir seridir.

13 Zodyak yıldızı diyor çünkü son zamanlarda 13. Takım yıldızı olan Yılancı’nın varlığı da kesinleşti. Bu sebeple de tüm burçların günleri de değişti. Bu gibi şeylere meraklıysanız bir kontrol edin derim. Yada durun ben bakıp buraya da yazayım.  Yeni günlere baktığımda benim burcumun da değiştiğini görüyorum.  Eskiye göre Kova burcuydum yeniye göre ise oğlak burcuyum. Arkadaş ben burcumla mutluyum neden değiştiriyorsunuz burçları?. Burçların karakteristik özelliklerine baktığımda ise Oğlak burcunda söylenen  burçlarla uzaktan yakından alakam yok. 😀 Neyse.. devam edelim. Aşağıda yazacağım tarihler yeni tarihlerdir.

Karakterler

Yay Burcu (18 Aralık – 19 Ocak / 33 Gün)

 

 

Oğlak Burcu (20 Ocak – 15 Şubat / 27 Gün)

 

Kova Burcu (16 Şubat – 12 Mart / 25 Gün)

 

Balık Burcu (13 Mart – 18 Nisan / 37 Gün)

 

Koç Burcu (19 Nisan – 13 Mayıs / 25 Gün)

 

Boğa Burcu (14 Mayıs – 24 Haziran / 39 Gün)

 

İkizler Burcu (22 Haziran – 20 Temmuz / 29 Gün)

 

Yengeç Burcu (21 Temmuz – 10 Ağustos / 21 Gün)

 

Aslan Burcu (11 Ağustos – 16 Eylül / 37 Gün)

 

Başak Burcu (17 Eylül – 30 Ekim / 44 Gün)

 

Terazi Burcu (31 Ekim – 23 Kasım / 24 Gün)

 

Akrep Burcu (24 Kasım – 29 Kasım / 6 Gün)

 

Yılancı Burcu (30 Kasım – 17 Aralık / 18 Gün)

 

Burçların Anime Karakter Benzetmeleri bu kadar. Bana sorarsanız bu yeni burç ve tarihler tam bir saçmalık. Diyelim ki gerçek tarihler bu şekildeydi o zaman bu güne kadar okuduğumuz xx burcu kadını/erkeği yazılarının hepsi hürafe oluyor. Burç olaylarına öyle aşırı bir merakım yok ancak arada bir açar bakarım. Kaldı ki Beni yansıtan burç tam olarak kova burcudur. Tarihler değişti diye burçlar da mı değişecek? Burçlar değiştiği içinde beni %90 oranında doğru anlatan kova burcu değilde benimle alakası olmayan oğlak burcunu mu kabul edeceğim?…

Amaaan neyse… Çokta gereği yok zaten benim asıl amacım bu karakterleri paylaşmaktı. Onları paylaşmışkende birkaç ek bilgi vereyim dedim.

Animeler hakkındaki diğer yazılarım için tıklayınız.

Diğer foto galerilerimi görmek için tıklayınız.

Sağlıcakla ve takipte kalın. 😉

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Liseden, Ağ Sistemleri ve Yönetimi bölümünden mezun oldum. Üniversiteden (2 yıllık), Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Şuanda da AÖF, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okumaktayım. Uzmanlık alanlarım; Windows Sistemleri, HTML, CSS, C# ve SQL’dir. Hobi olarak uğraştığım genel konular, Photoshop, After Affects, Corel Draw’dır.Film, YABANCI dizi, Anime izlemeyi ve Manga okumayı severim. Arkadaşlarımla yürüyüş yapmayı ve grup olarak aktivitelere gitmeyi severim. Geri kalan zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer.

Yorum Yap