One Piece – Seri Sonunda Tayfanın Tahmini Ödülleri [Çeviri]

One Piece – Seri Sonunda Tayfanın Tahmini Ödülleri [Çeviri]

16 Mayıs 2018 2 Yazar: Mustafa BÜKÜLMEZ
Toplam Görüntülenme : 1828
Yaklaşık okuma süresi : 3 DK
One Piece - Zoro Kılıçların Ruhlarını Çağırabilir Mi? [Çeviri]
One Piece - Chopper Kaidonun Hedefi Olabilir [Çeviri]

One Piece – Seri Sonunda Tayfanın Tahmini Ödülleri [Çeviri] , yazımız ile One Piece yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda One Piece – Seri Sonunda Tayfanın Tahmini Ödülleri hakkında olacaktır. Sayılar gayet yüksek ve mantıklı olduğunu düşünüyorum. Bakalım sizler bu konu hakkında ne düşüneceksiniz. Gelin yazımıza geçelim.

 

One Piece – Seri Sonunda Tayfanın Tahmini Ödülleri [Çeviri]

one-piece-banner

Advertisements

Nami

nami and zeus

Nami şimdiye kadar seyahat ettiği tüm alanları haritaladı ve hikaye bittiğinde bir dünya haritası yaratacağı varsayılabilir. Serinin sonunda dünyanın en iyi gezgini olacak. Nami zaten hava durumunu büyük ölçüde manipüle edebilen akıllı bir kadın. Zeus ile gerçekten korkunç bir rakip olacak!
Son ödülünün en az 500.000.000 Beli

 

Soul King Brook

soul king brook

Soul King Brook, onun ödülünün artmış olup olmadığını henüz bilmiyorsak bile, Tam Kek Adası’nın gerçek MVP’siydi.
Nihai ödülünün, aynı zamanda Korsanlar’ın ekibinin Kralı’nın en güçlü üyelerinden biri olması nedeniyle yaklaşık 600.000.000 Beli olacağını düşünüyorum.

 

Tony Tony Chopper

tony tony chopper

Daha sonra serideki Raftel’e daha yakın bir yerde Chopper, Luffy’nin Roger’ın yaptığı gibi aynı hastalığa yakalandığını fark eder. Daha sonra, bu çaresiz hastalığı tedavi etmek için yollar bularak, Luffy’yi kurtarmaya çalışmak için zaman ayırır.
Dünya Hükümeti Chopper’ın gerçek gücünü gerçekleştirecek ve onu sadece bir evcil hayvan olarak değil ciddi bir tehdit olarak görmeye başlayacaktır.
Son ödülüyle yaklaşık 650.000.000 Beli

 

Franky

franky

Franky, Büyük Dörtlünün (Luffy, Zoro, Sanji & Jinbe) ardından en güçlü ekip üyesidir.
Serinin sonunda Franky, sayısız savaşa sahne olacak, aşırı zorlukların üstesinden gelebilecek ve Grand Line’ın sonuna ulaşabilecek bir rüya gemisiyle yaratma ve seyahat etme hayalini gerçekleştirmiş olacak.
Son ödülü en az 700.000.000 Beli

İlgili İçerik  One Piece - Thousand Sunny Antik Silah Pluton Mu? [Çeviri]

 

Usopp

sogeking usopp

Serinin sonunda Usopp, cesur bir deniz savaşçısı ve dünyanın en iyi keskin nişancı olacak. Korsan Kralı Komutanı olarak, en az 900.000.000 Beli nihai ödülüne sahip olacaktır.

 

Nico Robin

Nico_Robin

Genç bir yaşta, Robin, Kayıp Yüzyılın anlattığı Poneglyphs’i okuma yeteneğine sahip olduğu için 79.000.000 Beli bir ödül kazandı. Mevcut hikayede Nico Robin, poneglyph tabletleri üzerinde yazılı dili okuyan tek kişi. Bu, onu Dünya Hükümeti için çok büyük bir tehdit haline getirmek için yeterlidir.
Serinin sonunda, Nico Robin, Kayıp Yüzyılın da dahil olduğu One Piece dünyasının gerçek tarihini öğrenen kişi olacak. Son ödülünün en az 1.000.000.000 Beli olması bekleniyor.

 

Jinbei

Jinbei

Serinin sonunda Jinbe, Korsan Kralı’nın en güçlü 3 Komutanı’ndan biri olacak.
Yonko’ların en güçlü üç yada dört Komutanları yaklaşık 800.000.000-1.100.000.000 Beli’ye sahip olduklarından, nihai ödülünün yaklaşık  1.200.000.000 Beli olacağı düşünülüyor.

 

Vinsmoke Sanji

3-Devil-Fruit-abilities-that-Sanji-would-want

Korsanlar kralı ekibinin en güçlü üçüncü üyesi olan Sanji, serinin sonunda dünyanın en güçlü karakterlerinden biri olacak. Muhtemelen dünyanın en hızlı savaşçısı olacak ve nihai ödül yaklaşık 1.500.000.000 Beli olacaktır.

 

Roronoa Zoro

roronoa zoro

Serinin sonunda Zoro, Dünyadaki en büyük Kılıç ustası ve Korsan Kralı’nın sağ kolu olacak. İktidar açısından muhtemelen Yonko seviyesi olacak ve nihai ödül yaklaşık 2.500.000.000 Beli olacak .

 

Monkey D. Luffy

Monkey d luffy

Şu sıralar Luffy, serideki en yüksek ödül olan 1.500.000.000 Beli’lik bir ödül kazanmış ve gayri resmi olarak “Beşinci Denizci İmparatoru” unvanını almıştır.
Dizinin sonunda Dünya Hükümeti ve Karasakal’ı devirecek ve Korsan Kralı olacak.
Son ödülünün en az 5.000.000.000 Beli’ye ulaşması bekleniyor .

 


One Piece – Seri Sonunda Tayfanın Tahmini Ödülleri [Çeviri] , yazımızda bu kadar dostlar. Girişte de dediğim gibi bence bu sayılar makul ve olması gereken sayılar olduğunu düşünüyorum. Sizler de düşüncelerinizi yorum olarak atabilirsiniz.

İlgili İçerik  One Piece Tüm Haki Türlerinin Seviyeleri Teorisi [Çeviri]

Animeler hakkındaki tüm yazılarım için tıklayabilirsiniz.

One Piece hakkındaki tüm yazılarım için tıklayabilirsiniz.

Takipte ve Sağlıcakla Kalın. 😉

One Piece - Zoro Kılıçların Ruhlarını Çağırabilir Mi? [Çeviri]
One Piece - Chopper Kaidonun Hedefi Olabilir [Çeviri]