One Piece – Thousand Sunny Antik Silah Pluton Mu? [Çeviri]

One Piece – Thousand Sunny Antik Silah Pluton Mu? [Çeviri]

1 Kasım 2018 0 Yazar: Mustafa BÜKÜLMEZ
Toplam Görüntülenme : 327
Yaklaşık okuma süresi : 2 DK
One Piece - Ace'in Şapkası [Teorisi ve Gerçeği]
Franky ve Nico Robin Arasındaki Süüüüper Bağlantılar

One Piece – Thousand Sunny Antik Silah Pluton Mu? [Çeviri], yazım ile one piece teori yazılarına devam ediyoruz. Bu yazımızda Thousand Sunny’nin planları yok edilen Pluton Olabilir mi? sorusuna odaklanacağız.

One Piece – Thousand Sunny Antik Silah Pluton Mu? [Çeviri]

Antik silah Pluton‘un planları yıllarca Franky’de idi değil mi? Sizce onları yok etmiş olması planların yok olduğu anlamına mı geliyor? Elbette ki değil. O planlar çoktan Franky’nin beyninde. Ve hayallerindeki rüya gemi olan Thousand Sunny, neden pluton olmasın? Franky, Thousand Sunny‘i yavaş yavaş antik silah pluton’a çeviriyor olamaz mı?

Thousand Sunny Antik Silah Pluton

Advertisements

Franky, Iceburg ile birlikte dünyadaki  en iyi gemi yapım ustaları olarak tanınırlar. Eğer planları yakmadan hemen önce hatırlarsanız, CP-9’a gerçek olduklarını doğrulamak için sayfaları çok hızlı çevirdi. Eğer gerçekliği sadece salt bir bakışla belirleyebilselerdi, Franky’nin tüm planları planlarının olduğu zaman periyodu içinde ezberlemesini sağlayacak bir şey olmazdı.

Thousand Sunny

Ayrıca Sunny, varoluşun en güçlü ağacı olan Adam Ağacı’nın odunundan yapılmıştır. Sadece orijinal Pluton’un aynı odundan yapılmış olacağını düşünebiliyorsunuzdur… Gaon Cannon zaten Duval’in saklanmasına karar vermek için yeterince güçlü görünüyordu ve Franky, Vegapunks laboratuarından gelen tüm teknolojik bilgileri kazanmadan önce önceden atlamıştı…

one piece teorileri

Yükseltilmiş Gaon Cannon’ın gücünü hayal edin.

one piece teori yazıları

Dikkat çeken bir başka şey ise, çocukken Franky’nin daima Savaş Gemileri inşa etmesiydi ve onun hayali, Nihai Gemiyi inşa etmek ve dünyaya yelken açmaktı. Şimdi nihai geminin ne olduğunu düşün? Bu Pluton. Dizinin sonunda, Thousand Sunny‘nin bu Çağın Plutonu olacağına inanıyorum.


One Piece – Thousand Sunny Antik Silah Pluton Mu? [Çeviri], çeviri one piece teorileri yazımda bu kadar dostlar. Bu gibi yazılar hoşunuza gidiyorsa yorum olarak istekte bulunabilirsiniz. Şu sıralar hep çeviri yazıları yayınlıyorum. Diğer yazılarımızda görüşmek üzere…

İlgili İçerik  One Piece Şeytan Meyveleri Kitabı

Animeler hakkındaki tüm yazılarım için tıklayabilirsiniz.

One Piece hakkındaki tüm yazılarım için tıklayabilirsiniz.

Takipte ve sağlıcakla kalın. 😉

One Piece - Ace'in Şapkası [Teorisi ve Gerçeği]
Franky ve Nico Robin Arasındaki Süüüüper Bağlantılar